Aanvraag Praktijkles

Aanvraag praktijkles

Wil je een praktijkles of cursus volgen? Vul dan onderstaand formulier in en geef je voorkeuren aan.

Aanvraag Praktijkles

Zo werkt het na je aanvraag:

1. Datum en tijd afstemmen: De docent neemt via WhatsApp of e-mail contact met je op om samen een geschikte datum en tijd af te spreken. Het formulier is alleen een aanvraag en nog geen definitieve inschrijving.

2. Definitieve inschrijving: Zodra de datum definitief vaststaat, kun je je via de cursuspagina officieel inschrijven en de betaling voldoen. Pas daarna is je plek definitief gereserveerd.

3. Factuur en online lesmateriaal: Na je inschrijving ontvang je per e-mail de factuur en de inloggegevens voor het bijbehorende online lesmateriaal. Zo kun je je alvast voorbereiden op de praktijkles.

Heb je nog vragen, wensen of bijzonderheden? Laat het gerust weten in het opmerkingenveld onderaan het formulier.

Welke cursus of workshop wil je volgen?
Wat is je voorkeur voor de lesdag/tijd?
Kies één of meerdere voorkeuren of kies 'Geen voorkeur'.
Kom je alleen of met z'n tweeën?
Toestemming WhatsApp-groep
Om de lesdata en tijden af te stemmen, maken we een WhatsApp-groep aan. Geef je toestemming om jouw telefoonnummer hiervoor te gebruiken?
Hier kun je ook eventuele (medische) bijzonderheden melden, die voor de trainer belangrijk kunnen zijn om te weten.


We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

Met ontspannen groet,
Robin, Anneke, Kim, Samir, Christel, Mireille, Annemarie en Marija
Het docententeam van de OMB Academie

Leer, voel & verbind